Gelin Seti Modelleri

0
376

Gelinlik giyerek evlenmeye hazırlanan ve düğün gününe çok az bir süre kalan hanımların telaşları arasında gelin seti modeline karar vermek de yer alıyor. Eğer siz de gelin seti seçmek isterseniz ve buna hangisi olacağı yönünde karar veremiyorsanız mutlaka aşağıdaki sıraladığımız modellere göz atmanız gerekmektedir. Gelin altın set için tercih edilebilecek trend modeller aşağıdadır.

Gelin Seti Modelleri Hangileridir?

  • Pırlanta Gelin Seti Modeli; Bayanların ışıltısı ile dikkatlerini çeken ve yıllar geçse bile herhangi bir trend olma kaybı yaşamayan model pırlantalardır. Pırlantalar genellikle straplez gelinlik modelleriyle daha sık tercih edilmektedir.
  • Elmas Gelin Seti Modeli; Genellikle vintage tarzını seven ve koruyan bayanların daha sık bir şekilde tercih ettiği modeller arasında elmaslar vardır. Elmas gelin setleri hem ağırlığını hem de asaletini yansıtan gelinlik modelleri ile kombin edilmesi gerekmektedir.
  • İnci Gelin Seti Modeli; Şıklık, sadelik ve asaletin bir arada yer aldığı gelin setleri zaman içerisinde hızlı bir şekilde yayılmaya devam etmekte ve V yaka gelinliklerde tercih edilmektedir.

CEVAP VER