Su Yolu Takı Setleri

0
1407

Son zamanlarda tasarımı ile dikkat çeken su yolu takı setleri gün geçtikçe daha fazla kadınla buluşmaktadır.

Taşlardan oluşan kibar ve sade tasarımı ile şıklık getiren bu takılar özellikle özel günlerde çokça tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Su yolu takı setleri çeşitli tasarımlardan oluşmaktadır. Kalın ve ince olarak modelleri bulunmaktadır. Kuyumcuların da çoğunlukla sattığı takı seti olarak da oldukça popülerdir. Tamamen gerdanı saran modelleri daha gösterişli durmakla beraber daha ince ve sade modelleri de sıkça tercih edilen tasarımlar arasındadır.

Su Yolu Takı Seti Modelleri

Çoğunlukla set olarak satın alınabilen bu set bazen ayrı ayrı olarak da satın alınabilmektedir. Su yolu bileklikleri bu set içinden alınabilir ve çeşitli kıyafetlerle kombinlenebilir. Yine aynı şekilde küpe ve kolyesi de ayrı ayrı satın alınabilmektedir.

İşçiliği diğer setlere göre biraz daha özen gerektiren bu setleri daha çok genç kesimin tercih ettiği gözlemlenmektedir. Su yolu ismini taşların dizilişinden alan ve ışıl ışıl parlayan özel taşların gösterişli dünyasından alan bu seti aslında hemen her yaş grubu da kullanabilmektedir.

CEVAP VER